← Tagasi
← Tagasi
Aitäh! Oled registreeritud. Saatsime kinnituseks e-maili aadressile
Sulge

 

Turvalisus ja andmekaitse

 

1. Kõiki Reede e-poe külastamise ja ostu sooritamisega seoses teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kogume ja kasutame üksnes neid kliendi andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ja kliendisuhete hoidmiseks. Reede e-pood ei avalda oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik tellimuse täitmiseks või kui seadus selleks kohustab.

2. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist meie e-poe andmebaasist.

3. Pangalingi kaudu maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Pangalingiga tasumine toimub Montonio Finance Oü keskkonnas.

4. Krediitkaardiga maksmisel suunatakse Sind tellimuse vormistamise lõppfaasis makset sooritama usaldusväärsesse sertifitseeritud krediitkaardimaksete vastuvõtusüsteemi ( SLL, MasterCard SecureCode, Verified by Visa), kus kasutatakse turvalisi pealtkuulamiskindlaid andmesidevahendeid ning Sinu poolt sisestatud andmed ei saa sattuda valedesse kätesse. Ka Reede e-pood ei saa kliendi krediitkaardi informatsiooni teada!